X
تبلیغات
چهره بلاگ

 جنایات مافیایی در کردستان

باند مافیایی هیوا تاب (از اعضای سابق سپاه) با کشتن مردم عادی و ملبس نمودن جنازه های کشته شدگان به لباس پیشمرگه های کرد، آنان را به سپاه تحویل می داده و مبالغ هنگفتی پاداش دریافت می کرده است.

 

اخبار روز: سایت «کودرستان و کوردنیوز» از دستگیری یکی دیگر از اعضای باند تروریستی - مافیایی «هیوا تاب» خبر داده است.


بنا بر گزارش این سایت، بدنبال اعترافات و اقاریر چند تن از دستگیرشدگان متهم به عضویت در باند تروریستی "هیوا تاب" به اسامی حسن، برزان و موجود زمانی، یکی دیگر از اعضای این باند مخوف توسط نیروهای امنیتی رژیم دستگیر شد. گفته می شود این باند توسط مسئول سابق اطلاعات سپاه پاسداران شهرستان مریوان و تیپ موسوم به شهید کاظمی ایجاد شده است.

 

این گزارش می گوید فرد دستگیر شده که به شغل خیاطی در سنندج مشغول بوده است با تولید لباسهایی به مدل لباسهای رسمی پیشمرگان احزاب سیاسی کردستان با این باند تروریستی همکاری می کرده است.
هیوا تاب از نیروهای بر کنار شده ی اطلاعات سپاه در منطقه ی مریوان، چندماه پیش ماموریت کشتن پیشمرگه ها و چریک های احزاب سیاسی کرد را در ازای دریافت مبالغ هنگفتی پول به عهده گرفته بود.
اخبار منتشره حاکی از آنند که هیوا تاب به جای ترور پیشمرگه ها، اقدام به کشتار شماری از مردمان شخصی این منطقه را نموده، سپس بر اجساد آن ها لباس پیشمرگه ها را پوشانده و تحویل کارفرمایان خود داده است.


اخیرا چندین جنازه در اطراف روستای دادانه شهر سنندج یافت شده که این گزارش می گویدبه دست این باند مخوف به قتل رسیده اند. در بین جنازه های این قربانیان، جنازه یک دانشجوی کرد و چند کسبه مرزی نیز دیده می شود.

هیوا تاب با ملبس نمودن جنازه های کشته شدگان به لباس رسمی پیشمرگه های کرد آنان را با عنوان نیروهای وابسته به احزاب کردی به آمران خویش تحویل می داده است و در ازای این عمل خود مبالغ بسیاری وجه نقد به عنوان پاداش دریافت می نموده است.


پس از گذشت چند ماه این اقدام برای اداره ی اطلاعات و اطلاعات سپاه لو می رود و به دنبال آن چند نفر دستگیر می شوند.
همچنین گفته میشود دستگیری سه کوهنورد آمریکایی در مرز کردستان تو سط باند هیوا تاب انجام گرفته است.
شایان ذکر است که کسانی که تابحال دستگیر شده اند با اداره اطلاعات و سپاه پاسداران رژیم ارتباط و همکاری داشته اند و به بدنبال تصفیه حسابهای داخلی و افشای جنایات انجام شده، دستگیر شده اند.منبع:ئاسوی روژ